NAŠI OSMAŠI

Obilježavamo 10. listopada

SVJETSKI DAN MENTALNOG ZDRAVLJA

MIRO RUŠNJAK

Miro Rušnjak, učitelj kojega mnoge generacije pamte po dobroti i požrtvovnosti.

Knjiga izrađena u sklopu projekta "Škole od enbot", a izradila ju je učiteljica Snježana Lovrinić.

Knjigu možete prolistati tako da kliknete na sličicu ispod.

Obilježavanje Dječjeg tjedna

3. – 9. listopada 2016.

Moto Dječjeg tjedna je i dalje prepoznatljiva izreka:

„Ljubav djeci prije svega“

Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci.

Kao i svake godine, Društvo Naša djeca Buzet organizira brojne aktivnosti s djecom i za djecu.

U ponedjeljak, 3. listopada 2016. koji je ujedno i Međunarodni dan djeteta, učenici i polaznici vrtića će crtanjem i pisanjem poruka označiti početak Dječjeg  tjedna.

Isto tako, u ponedjeljak, u 11 sati, održat će se predstava „Rođendanska proslava“, predstava mlađih polaznika Glumačke škole Krila suvremenog kazališta za učenike nižih razreda u MŠ.

U utorak, 4. listopada 2016. stariji polaznici Glumačke škole Krila suvremenog kazališta će za svoje vršnjake, učenike 5. – 8. razreda nastupiti s predstavom „Obiteljski portret“  u MŠ u 12.30.

U srijedu, 5. listopada 2016. u  Narodnom domu, u 9 sati Teatar Oz će za djecu iz vrtića, učenike prvih razreda i učenike PŠ Roč odigrati predstavu „Drvo ima srce“, dok će u 11.30 Kazališna družina Pinklec prikazati predstavu „Bremenski svirači“ za učenike 2. - 5. razreda te učenike PŠ Vrh, Lanišće i Livade.

U četvrtak, 6. listopada 2016. (11.30 – 12.30) za učenike 7. i 8. razreda u suradnji s Udrugom Kaleido glumci INK interaktivnom predstavom  „Pravi izbor ?“  u Narodnom domu predstavit će se u Forum teatru.

Tijekom jutra, u četvrtak  6. listopada 2016.  učenici područnih škola u Vrhu i Roču, Matične škole u Buzetu sastat će se s gradonačelnikom grada Buzeta.
Susret gradonačelnika s polaznicima Vrtića bit će upriličen u petak, 7. listopada 2016.

U subotu, 8. listopada 2016.  u 11 sati,  Biciklistički klub Buzet  i DND Buzet organiziraju veselu  OBITELJSKU BICIKLIJADU za vrtićki uzrast i učenike 1. – 8. r.  Biciklijada će biti prilagođena osnovnoškolskom uzrastu, od najmlađih do najstarijih učenika.  Ali pozivaju se sve mame i tate, mlađa braća i sestre iz vrtića, nonići, rođaci i susjedi da se pridruže i da svi zajedno provedu ugodno prijepodne na biciklima, zabave se i uživaju u prirodi. U slučaju kiše Biciklijada se otkazuje.

U nedjelju 9. 10. 2016. Udruga Margerita Buzet i Društvo Naša djeca Buzet organiziraju OBITELJSKO PJEŠAČENJE. Sastanak je u 10 sati ispred školske dvorane. Predviđen je zajednički odlazak autima prema Čiritežu, dalje pješke do Napoleonovog mosta razgledavanje mosta, povratak prema autima po dogovoru te dolazak u Buzet oko 14.00 sati. Svi oni  kojima je Čiritež bliži, mogu čekati na ugibalištu u Čiritežu.

U slučaju kiše pješačenje se otkazuje.

Obilježavanje Tjedna se odvija  u vrtiću

i svim školama u jutarnjim satima kroz

različite  aktivnosti:

izradom tematskih plakata
sportskim igrama
glazbenim radionicama
jesenskim šetnjama
zabavnim natjecanjima
literarnim i likovnim radovima

U POSLIJEPODNEVNIM SATIMA:

(u Matičnoj školi)

DND Buzet organizira ove radionice:

MALE KREATIVNE RUČICE (samo 1. razredi), ponedjeljak – 20 učenika, voditeljice: Sandra Bartolić Vugrinec i Sabina Brojan Marušić

IGRICE IZ STARE ŠKRINJICE (2 – 4 razred), ponedjeljak – 20 učenika voditeljice:Tea Marmilić i Ida Dolgoš

VESELI SENDVIČI (2 – 3 razred), utorak – 16 učenika voditeljice:Antonia Rončević i Lena Vodopija

GLINENA ČUDOVIŠTA (2 – 4 razred), utorak – 20 učenika voditeljica: Slađana Katarinčić

ZUMBALICA (2. – 4. r.) ( srijeda – 20 učenika) voditelj: Elena Rabak Štroligo
FILMSKE PROJEKCIJE  (1. – 4. r.  i  5. – 8. r.), petak  - 45 učenika, voditeljice: Željka Marinković i Mirjana Krbavčić

Penjanje po umjetnoj stijeni – Roč ponedjeljak (5. – 6. r.), utorak (7. – 8. r.) voditelji: Darko Černeha i Andrea Deklić u suradnji s Sportsko-penjačkim  klubom „Vertical“ Buzet

Organizator:Društvo „Naša djeca“ Buzet

Suorganizatori:

OŠ „Vazmoslav  Gržalja“  Buzet;

Dječji vrtić „Grdelin“ Buzet;

Pučko učilište A. Vivoda Buzet;

Udruga Margerita Buzet;

Biciklistički klub Buzet;

KALEIDO – udruga za poticanje kreativnosti i stvaralaštva;

Sportsko-penjački klub „Vertical“ Buzet;

GRAD BUZET

DANI DRAMSKE EDUKACIJE

suradnja s Udrugom za poticanje kreativnosti i stvaralaštva - KALEIDO

DRAMSKA RADIONICA - KROZ IGRU, RIJEČ I POKRET (1 – 4 razred), srijeda – 16 učenika voditeljica: Barbara Ćaleta Markežić
DRAMSKA RADIONICA – OSMIJEH LIJEVE RUKE (5 – 8 razred), srijeda – 16 učenika voditeljica: Iva Nemec
DRAMSKA RADIONICA – GUSARIJE (vrtić), četvrtak voditeljica: Katarina Golojka

DRAMSKA RADIONICA – NAOPAČKE NAGLAVAČKE (vrtić), petak, voditeljica: Iva Nemec

DRAMSKA RADIONICA – DRAMA U MOM GRADU (srednjoškolci), četvrtak, petak, voditeljica: Iva Nemec

objavio: Željka Marinković   datum: 2. 10. 2016.

« Svibanj 2024 »

ZA RODITELJE

Planirani termini za informacije s roditeljima

VOZNI RED AUTOBUSA 2022/23

školska godina 2023./2024.

KLIKNI NA SLIKU

Popisi udžbenika 2020./2021.

POPISI UDŽBENIKA I DODATNOG MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

RASPORED ZVONA - BUZET

Ispis statistike od 8. 9. 2014.