P R O D U Ž E N I    B O R A V A K

Naša škola u suradnji s Gradom Buzetom već dugi niz godina organizira produženi boravak za učenike od 1. do 4. razreda.

Produženi boravak je organizirani boravak djece u matičnoj školi u Buzetu. Program produženog boravka obuhvaća slobodno i organizirano vrijeme koje traje od završetka redovne nastave (nakon 4. ili 5. sata) pa do 16 sati.

Grad Buzet je do sada gotovo u cijelosti podmirivao troškove plaća učiteljica, a iznos koji roditelji mjesečno uplaćuju uključuje cijenu ručka te fiksni iznos kojim se pokrivaju materijalni troškovi i manji udio troškova rashoda za zaposlene.

ORGANIZACIJA RADA U PRODUŽENOM BORAVKU:

(moguća su manja odstupanja u satnici)

CIJENA PRODUŽENOG BORAVKA:

- Fiksni mjesečni iznos koji su do sada plaćali roditelji je 100 kuna.

- Cijena ručka po danu je 14 kuna.

Objedinjeni iznos (cijena ručka x broj dana + 100 kn/mj) roditelji plaćaju putem uplatnice koju dijete dobije u školi.