Školska godina 2014./2015.

Školske godine 2016./2017. u područnu školu Vrh upisana su 32 učenika u 4 kombinirana razredna odjeljenja. Prvi put u školske klupe sjelo je četiri prvaša.

Kombinaciju 1. i 3. razreda čini 7 učenika, a kombinaciju 2. i 4. razreda 11 učenika.  U kombiniranom 5. i 6. razredu ove godine imamo 8 učenika, a u kombiniranom 7. i 8. razredu 6 učenika

Od izbornih predmeta učenici mogu birati između:

talijanskog jezika (4.-8.r.), katoličkog vjeronauka (1.-8.r.) i informatike (5.-8.r).

Ponuđene dodatne aktivnosti za niže razrede su dodatna nastava iz matematike (IV.r.), a za više razrede glagoljica (VI.r) i dodatna nastava iz matematike.

Od izvannastavnih aktivnosti učenici nižih razreda mogu pohađati literarno- recitatorsku grupu ili literarno- dramsku grupu. Za više razrede ponuđene su dramska grupa, likovna grupa, mali geografi, mužikanti i sportska grupa.