Dokumenti s kojima se roditelji trebaju upoznati

Na početku svake školske godine održavaju se roditeljski sastanci na kojima razrednici informiraju roditelje o dokumentima važnim za odgojno-obrazovni rad u školi.

S obzirom na ovogodišnju epidemiološku situaciju vezanu za COVID-19 i nemogućnost održavanja uobičajenih sastanaka s roditeljima, ovdje izdvajamo sljedeće dokumente te molimo roditelje da se samostalno upoznaju s njima:

1. Statut Osnovne škole "Vazmoslav Gržalja"

2. Pravilnik o kućnom redu

3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

4. Pravilnik o izvođenju  izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole + Pravilnik o izmjenama

5. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

6. Protokol o postupanju u slučaju nasilja među djecom i mladima

7. Odluka o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2020./2021.