Valentinovo

Početkom veljače u našoj su školi objavljeni natječaji povodom Valentinova. Na literarni natječaj „LJUBAV“ mogli su se prijaviti učenici s jednom pjesmom čija je tematika ljubav, a na foto natječaj mogli su se prijaviti učenici viših razreda slanjem fotografije s temom (sigurno već pogađate) ljubavi.

Na sam Dan zaljubljenih, odnosno Valentinovo, u holu škole izloženi su pristigli  učenički radovi. Svi sudionici dobili su zahvalnicu i slatko iznenađenje. Učenici 1.b razreda otpjevali su, čak dvaput, pjesmu Ti si moja prva ljubav. Učenice 4.a pokazale su nam svoju plesnu točku te  bile nagrađene velikim pljeskom ostalih učenika. Za prigodno uređenje hola zaslužni su učenici Posebnog razrednog odjela koji su vješto oslikali mnoštvo srca. Hol škole je tako postao centar ljubavi i pozitivne energije, veselja, pjesme i plesa. Živjela ljubav!

objavio: Željka Marinković   datum: 15. 2. 2024.