PREDUPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE "VAZMOSLAV GRŽALJA" ZA ŠKOLSKU GODINU 2024./2025.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

predupis djece, u prvi razred Osnovne škole „Vazmoslav Gržalja“ u Buzetu, obavljat će se  elektroničkim putem na poveznici https://forms.gle/oWVprJbh6PZLEoV56 do 26. siječnja 2024. u 12:00 sati.

Obveznici predupisa su djeca koja do 1. travnja 2024. godine navršavaju 6 godina života, kao i djeca kojoj je prošle školske godine odgođen upis ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici.

Na predupise odazivaju se i roditelji/skrbnici koji planiraju prijevremeni upis djeteta (djeca koja će 6 godina navršiti do 31. prosinca 2024. godine), a za što su dužni Upravnom odjelu za obrazovanje, sport i tehničku kulturu dostaviti zahtjev za prijevremeni upis.

O svim aktivnostima, koje prethode upisu u 1. razred, bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Za sva dodatna pitanja ili nejasnoće stojimo na raspolaganju putem e-mail adrese upisi.osbuzet@gmail.com ili na broj mobitela 0911661036 (psihologinja).

objavio: Klementina Jurada   datum: 19. 1. 2024.