Novosti oko upisa

N O V O !

Prilikom upisa u pojedine obrazovne programe srednjih škola, potrebno je pribaviti liječničku potvrdu da učenik može upisati odabrano zanimanje tj. da zadovoljava zdravstvene preduvjete koji su predviđeni za određeni srednjoškolski program.

Važno je provjeriti kod svakog obrazovnog programa (vidljivo u sustavu upisi.hr) koja je potvrda potrebna jer postoje dvije mogućnosti:

1. Liječnička svjedodžba medicine/ rada - raspitati se u Domu zdravlja u Buzetu (povremeno dolazi specijalist medicine rada) - javiti se sestri Vesni Tišler, kontakt: 091/6635566)

2. Potvrda školskog liječnika - izdaje ju školska liječnica, dr. Marisa Visintin Melon, broj telefona na koji se treba obratiti je 052/300-770 (Buje).

Potvrda školskog liječnika je obavezna pri upisu u učenički dom, ali i cijeli niz srednjih škola.

objavio: Administrator   datum: 24. 6. 2020.