preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Školsko sportsko društvo 2011./2012.

 

Školsko sportsko društvo O.Š. „Vazmoslav Gržalja „ Buzet 2011./2012.
 
1. Osnovni moto i rad baziran je na organiziranju natjecanja za izbor sportaša i sportašice škole tijekom školske godine.
 
 
2. Prvenstvo škole u ODBOJCI. U natjecanje su se uključile sve razredne zajednice od 5. do 8. razreda u muškoj i ženskoj konkurenciji. Pozivu su se odazvali i učenici 6. i 7. razreda PŠ Vrh. Odigrano je 14 utakmica sa ukupno 180 učesnika.
 
 
3. Prvenstvo škole u NOGOMETU za dječake . Uključeno je 8 razreda od 5. do 8 razreda. Odigrano je 10 utakmica sa 56 učesnika.
 
 
4. Buzet je bio domaćin i Županijskim natjecanjima u RUKOMETU za M i Z. Obje ekipe osvojile su 1. mjesto i plasman na Međužupanijsko natjecanje.
Dječaci su u tom natjecanju bili II. u Ogulinu., a djevojčice III. u Umagu.
 
 
5. III. mjesto osvojili su i nogometaši na Županijskom natjecanju u Bujama.
 
 
6. Obilježili smo i akciju na temu „HIGIJENA U ULOZI ZDRAVLJ“ kojom smo željeli potaći na razmišljanje učenike od 1. do 8. razreda o važnosti ove teme u životu svakoga.
Razrednici su zamoljeni da na satovima SRO pročitaju i raspravljaju o toj temi, prema ponuđenom pisanom materijalu.
 
 
7. Tijekom mjeseca svibnja velikom dobrovoljnom akcijom čišćenja šume, i pripremom kross staze četrdesetak učenika provelo je radno i aktivno u svoje slobodno vrijeme, dokazujući svima nama da se možemo pokrenuti i dobrom voljom činiti dobro i uživati u druženju.
 
 
8. Završnom VII. disciplinom u izboru za sportaša i sportašicu škole, 30 učenika sa najvećim brojem bodova, / 15 Ž i 15 M / ostvaruje pravo na jednodnevni besplatni izlet.
 
 
Ove godine planiranje izlet na Crveni otok kraj Rovinja 20.6.2012.
Učenici podijeljeni u tri skupine polO natjecati se u TRIATLONU, koji će obuhvatit vožnju kajakom, biciklom i trčanje.
Svaka grupa ima svoju boju majice što ih čini atraktivnijim i prepoznatljivim, a na kraju slijedi podjela zlatnih, srebrnih i brončanih medalja.
Popodnevni program upotpuniti će sportski animatori / odbojka na pijesku, mali nogomet, streličarstvo ili nešto drugo iz njihove ponude /.
U večernjim satima povratak na kopno i zaslužena večera.
 
 
Buzet, lipanj, 2012. 
Biserka Juretić TZK
 
STATISTIČKI PREGLED GODINE

Statistički pregled učestvovanja učenika po disciplinama za „sportaša škole“ u škol. god.2011./2012.

 
Redni broj DISCIPLINE NATJECANJA Ž NATJECANJA M UKUPNO
1.

Sprint na 30 m 5. i 6. razred,

sprint na 60 m 7. i 8. razred

46 46 92
2.

Štafeta 4 x 400

 

36 36 72

3.

Biciklijada

 

12 20

32

4.

Odbojkaški poligon

 

38 39 77

5.

 

Ritmička gim. TRAKA Ž,

nogomet - žongliranje M

35 50 85

6.

 

Skok u VIS

 

32 36 68

7.

 

Skok u DALJ

 

24 18 42

 

 

Sve discipline:

 

223 245 468
 
 
Matična škola Buzet broji 176 učenika viših razreda. Ovim tabelarnim prikazom vidljiv je veliki interes učenika za sudjelovanjem na natjecanjima tijekom godine. Uspoređujući sa proteklom godinom 2010./2011. bilježi se rast za 139 natjecatelja.
 
Matematički izračunato to je 3.2 natjecatelja tijekom godine 2011./2012.
 
Ponosna i zadovoljna učestvovanjem učenika, nalazim zadovoljstvo u ovako osmišljenom radu i animiranju djece za bavljenje sportom.
 
 
ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO
Biserka Juretić TZK
 
UKUPNI POREDAK DJEVOJČICA OD 5. DO 8. RAZREDA

POREDAK DJEVOJČICA OD 5. DO 8. RAZREDA U SVIM DISCIPLINAMA ŠKOLSKA GODINA 2011./2012.

 

P O R E D A K
REDNI BROJ IME I PREZIME BROJ BODOVA

            1.                 EMILI VIVODA           57 BODOVA  

SPORTAŠICA ŠKOLE 2011./2012.

 

2. Petra Černeka 44
3. Veronika Žigante 41
4. Lucija Žigante 38
5. Lorena Vuković 37
6. Nikol Šestan 35
7. Enia Žudić 35
8. Samanta Draščić 34
9. Korina Zugan 34
10. Tea Jakobović 31
11. Valentina Dujanić 31
12. Matea Petohleb 31
13. Lucia Žudić 30
14. Elma Muratagić 27
15. Ivona Prar 26

 

Učenice sa popisa stekle su pravo na jednodnevni besplatni "sportski izlet"

20.6.2012.

Č  E  S  T  I  T  A  M  O  !

 

ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO

UKUPNI POREDAK DJEČAKA OD 5. DO 8. RAZREDA

POREDAK DJEČAKA OD 5. DO 8. RAZREDA U SVIM DISCIPLINAMA ŠKOLSKA GODINA 2011./2012.

 

P O R E D A K
REDNI BROJ IME I PREZIME BROJ BODOVA

            1.                 ELVIS MARINAC             50 BODOVA

SPORTAŠ ŠKOLE 2011./2012.

  
2. Karlo Zlatić 47
3. Leo Fabijančić 45
4. Toni Petohleb 42
5. Stefano Vivoda 41
6. Dominik Vivoda 38
7. Jure Černeka 37
8. Mateo Prelac 36
9. Ervin Muminović 36
10. Marin Zorko 35
11. Petar Tomišić 34
12. Bojan Flego 34
13. Eldin Hodžić 34
14. Amel Ibrahimović 32
15. Nino Belac 32
     

 

UČENICI SA POPISA STEKLI SU PRAVO NA JEDNODNEVNI BESPLATNI "SPORTSKI IZLET"

20.6.2012.

Č  E  S  T  I  T  A  M  O  !

 

ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO

Poredak nakon V. discipline - djevojčice
POREDAK NAKON V. DISCIPLINE - DJEVOJČICE
5. i 6. razred 7. i 8. razred
R.b. Ime i prezime BODOVI R.b. Ime i prezime BODOVI
1. Emili Vivoda 38 1. Petra Černeka 29
2. Lorena Vuković 28 2. Veronika Žigante 28
3. Lucija Žigante 24 3. Tea Jakobović 28
4. Katrin Mraković 22 4. Ivona Prar 26
5. Valentina Dujanić 22 5. Nikol Šestan 26
6. Matea Petohleb 21 6. Enia Žudić 18
7. Elma Muratagić 18 7. Danijela Sirotić 18
8. Korina Zugan 18 8. Lucia Žudić 17
9. Ramona Franolić 18 9. Mihaela Janeš 16
10. Samanta Draščić 16 10. Ela Mandalenić 15
11. Erika Sirotić 13 11. Ivana Matković 14
12. Borna Greblo 11 12. Stela Cerovac 12
13. Alesia Nežić 11 13. Matea Vidaković 11
14. Melisa Meršić 10 14. Martina Jakac 11
15. Anamarija Guzijan 10 15. Sunčica Klarić 10
16. Lea Nežić 9 16. Antonela Cerovac 9
17. Iva Katarinčić 9 17. Leana Vratović 9
18. Tia Krančić 8 18. Anamarija Radić 9
19. Martina Sirotić 7 19. Lea Krbavčić 9
20. Patricija Majer 7 20. Karen Nežić 8
21. Vanesa Jurada 5 21. Ivana Flego 7
22. Klaudia Pernić 4 22. Dea Belasić 7
23. Lorena Beletić 3 23. Ivana Rabak 5
24. Kristina Šupak 2 24. Iris Fabijančić 3
25. Ivana Flego 1 25. Antonela Buterin 2
  26. Melisa Vodopija 1
27. Jelizaveta Sulimanec 1

 

Poredak nakon V. discipline - dječaci
POREDAK NAKON V. DISCIPLINE - DJEČACI
5. i 6. razred 7. i 8. razred
R.b. Ime i prezime BODOVI R.b. Ime i prezime BODOVI
1. Karlo Zlatić 35 1. Leo Fabijančić 33
2. Ervin Muminović 34 2. Elvis Marinac 31
3. Dominik Vivoda 30 3. Bojan Flego 30
4. Jure Černeha 23 4. Toni Petohleb 28
5. Petar Žigante 21 5. Stefano Vivoda 24
6. Stefan Jakac 18 6. Mateo Fabijančić 24
7. Marko Dopša 18 7. Teo Zonta 23
8. Mateo Prelac 17 8. Eldin Hodžić 23
9. Amel Ibrahimović 17 9. Marin Zorko 21
10. Nino Belac 17 10. Tin Majcan 20
11. Petar Tomišić 17 11. Elvin Jerman 18
12. Ivan Bazina 16 12. Adnan Halilović 18
13. Nikola Cinić 15 13. Igor Šegota 14
14. Matija Jakac 14 14. Dani Šestan 13
15. Luka Petković 13 15. Erik Krbavčić 9
16. Dado Šestan 10 16. Frano Pahor 7
17. Paulo Majcan 9 17. Erik Vivoda 7
18. Elian Jerman 8 18. David Komarić 6
19. Stefan Sinčić 6 19. Aldin Miljković 4
20. Antonio Radić 6 20. Rok Božić 3
21. Tibor Totman 5  
22. Antonio Kajin 4
23. Vito Coglievina 1

 

5. disciplina djevojčice - ritmička gimnastika - traka
5. DISCIPLINA DJEVOJČICE - RITMIČKA GIMNASTIKA - TRAKA
5. i 6. razred 7. i 8. razred
R.B. Ime i prezime Bodovi R.B. Ime i prezime Bodovi
1. Katrin Mraković 10 1. Petra Černeka 10
2. Iva Katarinčić 9 2. Tea Jakobović 9
3. Elma Muratagić 8 3. Ivona Prar 8
4. Lorena Vuković 7 4. Lucia Žudić 7
5. Anamarija Guzijan 6 5. Stela Cerovac 6
6. Vanesa Jurada 5 6. Ela Mandalenić 5
7. Klaudia Pernić 4 7. Nikol Šestan 4
8. Borna Greblo 3 8. Matea Vidaković 3
9. Kristina Šupak 2 9. Antonela Buterin 2
10. Ivana Flego 1 10. Jelizaveta Sulimanec 1

 

5. disciplina dječaci - žongliranje
5. DISCIPLINA DJEČACI - ŽONGLIRANJE
5. i 6. razred 7. i 8. razred
R.B. Ime i prezime Broj BODOVI R.B. Ime i prezime Broj BODOVI
1. Karlo Zlatić 43 10 1. Bojan Flego 142 10
2. Petar Tomišić 40 9 2. Eldin Hodžić 126 9
3. Ervin Muminović 39 8 3. Mateo Fabijančić 115 8
4. Dominik Vivoda 31 7 4. Elvis Marinac 98 7
5. Amel Ibrahimović 27 6 5. Leo Fabijančić 86 6
6. Tibor Totman 25 5 6. Toni Petohleb 84 5
7. Nikola Cinić 24 4 7. Teo Zonta 84 5
8. Marko Dopša 19 3 8. Nedim Mešić 77 4
9. Ivan Bazina 13 2 9. Aldin Miljković 75 3
10. Noell Paladin 9 1 10. Adnan Halilović 73 2
  11. Igor Šegota 73 2

 

Poredak nakon IV. discipline - ODBOJKA - DJEVOJČICE

5. i 6. razred 7. i 8. razred
Redni broj Ime i prezime Bodovi Redni Broj Ime i prezime Bodovi
1. Emili Vivoda 38 1. Veronika Žigante 28
2. Lucija Žigante 24 2. Nikol Šestan 22
3. Valentina Dujanić 22 3. Petra Černeka 19
4. Matea Petohleb 21 4. Tea Jakobović 19
5. Lorena Vuković 21 5. Enia Žudić 18
6. Korina Zugan 18 6. Danijela Sirotić 18
7. Ramona Franulić 18 7. Ivona Prar 18
8. Samanta Draščić 16 8. Mihaela Janeš 16
9. Erika Sirotić 13 9. Ivana Matković 14
10. Katrin Mraković 12 10. Martina Jakac 11
11. Alesia Nežić 11 11. Ela Mandalenić 10
12. Melisa Meršić 10 12. Lucia Žudić 10
13. Lea Nežić 9 13. Sunčica Klarić 10
14. Borna Greblo 8 14. Elma Muratagić 10
15. Tia Krančić 8 15. Antonela Cerovac 9
16. Martina Sirotić 7 16. Leana Vratović 9
17. Patricija Majer 7 17. Anamarija Radić 9
18. Anamarija Guzijan 4 18. Lea Krbavčić 9
19. Lorena Beletić 3 19. Karen Nežić 8
  20. Matea Vidaković 8
21. Ivona Flego 7
22. Dea Belasić 7
23. Stela Cerovac 6
24. Ivana Rabak 5
25. Iris Fabijančić 3
26. Melisa Vodopija 1

Poredak nakon IV. discipline - ODBOJKA - DJEČACI

 

5. i 6. razred 7. i 8. razred
Redni broj Ime i prezime Bodovi Redni broj Ime i prezime Bodovi
1. Ervin Muminović 26 1. Leo Fabijančić 27
2. Karlo Zlatić 25 2. Stefano Vivoda 24
3. Dominik Vivoda 23 3. Elvis Marinac 24
4. Jure Černeha 23 4. Toni Petohleb 23
5. Petar Žigante 21 5. Marin Zorko 21
6. Stefan Jakac 18 6. Tin Majcan 20
7. Mateo Prelac 17 7. Bojan Flego 20
8. Petar Tomičić 17 8. Teo Zonta 18
9. Nino Belac 17 9. Elvin Jerman 18
10. Marko Dopša 15 10. Adnan Halilović 16
11. Ivan Bazina 14 11. Mateo Fabijančić 16
12. Matija Jakac 14 12. Eldin Hodžić 15
13. Luka Petković 13 13. Dani Šestan 13
14. Nikola Cinić 11 14. Igor Šegota 12
15. Amel Ibrahimović 13 15. Erik Krbavčić 9
16. Dado Šestan 10 16. Erik Uran 7
17. Paulo Majcan 9 17. Frano Pahor 7
18. Elian Jerman 8 18. Eric Vivoda 7
19. Stefan Sinčić 6 19. Nedim Mešić 7
20. Antonio Radić 6 20. David Komarić 6
21. Antonio Kajin 4 21. Rok Božić 3
22. Vito Coglievina  

Poredak nakon III. discipline - djevojčice
5. i 6. razred 7. i 8. razred
Redni broj Ime i prezime Bodovi Redni broj Ime i prezima Bodovi
1. Emili Vivoda 29 1. Petra Černeka 19
2. Matea Petohleb 18 2. Enia Žudić 18
3. Valentina Dujanić 18 3. Veronika Žigante 18
4. Korina Zugan 16 4. Danijela Sirotić 18
5. Lorena Vuković 16 5. Mihaela Janeš 14
6. Lucija Žigante 14 6. Nikol Šestan 14
7. Erika Sirotić 13 7. Ivana Matković 14
8. Katrin Mraković 12 8. Tea Jakobović 14
9. Ramona Franulić 11 9. Ela Mandalenić 10
10. Alesia Nežić 11 10. Lucia Žudić 10
11. Melisa Meršić 10 11. Sunčica Klarić 10
12. Samanta Draščić 10 12. Elma Muratagić 10
13. Borna Greblo 8 13. Ivona Prar 9
14. Lea Nežić 8 14. Antonela Cerovac 9
15. Tia Krančić 8 15. Leana Vratović 9
16. Martina Sirotić 7 16. Anamarija Radić 9
17. Patricija Majer 7 17. Karen Nežić 8
18. Ana Marija Guzijan 4 18. Matea Vidaković 8
19. Lorena Beletić 3 19. Martina Jakac 7
  20. Ivona Flego 7
21. Lea Krbavčić 6
22. Stela Cerovac 6
23. Ivana Rabak 5

Poredak nakon III. discipline - dječaci
5. i 6. razred 7. i 8. razred
Redni broj Ime i prezime Bodovi Redni broj Ime i prezime Bodovi
1. Dominik Vivoda 22 1. Stefano Vivoda 24
2. Karlo Zlatić 20 2. Elvis Marinac 24
3. Jure Černeha 19 3. Leo Fabijančić 21
4. Ervin Muminović 19 4. Marin Zorko 21
5. Stefan Jakac 18 5. Tin Majcan 20
6. Ivan Bazina 14 6. Bojan Flego 20
7. Matija Jakac 14 7. Teo Zonta 18
8. Petar Žigante 12 8. Toni Petohleb 15
9. Nikola Cinić 11 9. Eldin Hodžić 15
10. Amel Ibrahimović 11 10. Adnan Halilović 14
11. Dado Šestan 10 11. Dani Šestan 9
12. Luka Petković 10 12. Mateo Fabijančić 9
13. Paulo Majcan 9 13. Elvin Jerman 8
14. Mateo Prelac 9 14. Erik Uran 7
15. Marko Dopša 9 15. Igor Šegota 7
16. Elian Jerman 8 16. Frano Pahor 7
17. Petar Tomičić 8 17. Erik Vivoda 7
18. Nino Belac 7 18. Nedim Mešić 6
19. Stefan Sinčić 6 19. David Komarić 6
20. Antonio Radić 4  
21. Antonio Kajin 4
22. Vito Coglievina 1

Biciklijadi je pristupilo 20 dječaka.

III. disciplina BICIKLIJADA 7. i 8. razredi
DJEVOJČICE
Rd. broj Ime i prezime Razred Vrijeme BODOVI
1. Danijela Sirotić 7.b 1. 08.78 10
2. Leana Vratović 7.a 1. 17.00 9
3. Tea Jakobović 7.a 1. 18.72 8

DJEČACI
Rd. broj Ime i prezime Razred Vrijeme BODOVI
1. Marin Zorko 8.a 0. 46.00 10
2. Elvis Marinac 7.b 0. 49.72 9
3. Leo Fabijančić 7.a 0. 52.50 8
4. Stefano Vivoda 8.a 0. 54.34 7
5. Tin Majcan 7.b 0. 54.50 6
6. Toni Petohleb 8.a 0. 55.00 5
7. Adnan Halilović 7.b 1. 05.10 4
8. Dani Šestan 7.a 1. 14.16 3

III. disciplina BICIKLIJADA 5. i 6. razredi
DJEVOJČICE
Rd. broj Ime i prezime Razred Vrijeme BODOVI
1. Emili Vivoda 6.b 1. 01.00 10
2. Matea Petohleb 6.b 1. 08.00 9
3. Tia Krančić 5.a 1. 10.00 8
4. Patricija Majer 6.b 1. 17.00 7
5. Erika Sirotić 5.a 1. 18.00 6
6. Katrin Mraković 5.a 1. 20.00 5
7. Ana Marija Guzijan 5.a 1. 33.00 4
8. Lorena Beletić 6.b 1. 33.00 3

Dječaci
Rd. broj Ime i prezime Razred Vrijeme BODOVI
1. Karlo Zlatić 5.a 0. 56.72 10
2. Ervin Muminović 5.a 0. 59.37 9
3. Nikola Cinić 5.a 1. 00.30 8
4. Jure Černeha 5.a 1. 03.32 7
5. Stefan Sinčić 6.b 1. 04.00 6
6. Dominik Vivoda 6.b 1. 05.20 5
7. Antonio Kajin 6.b 1. 05.25 4
8. Amel Ibrahimović 6.b 1. 10.59 3
9. Marko Popša 6.a 1. 11.20 2
10. Vito Coglievina 5.a 1. 12.60 1

Rezultati sprinta na 60 m za 7. i 8. razred
Redni broj Djevojčice Redni broj Dječaci
Ime I prezime Bodovi Vrijeme Ime i prezime Bodovi Vrijeme
1. Petra Černeka 10 8.40 1. Bojan Flego 10 7.61
2. Veronika Žigante 9   2 Stefano Vivoda 9  
3. Enia Žudić 8 3. Teo Zonta 8
4. Mihaela Janeš 7 4. Leo Fabijančić 7
5. Nikol Šestan 6 5. Elvis Marinac 6
6. Ivana Rabak 5 6. Tin Majcan 5
7. Ivana Matković 4 7. Eldin Hodžić 4
8. Ela Mandalenić 3 8. Marin Zorko 3
9. Matea Vidaković 2 9. Toni Petohleb 2
10. Anamarija 1 10. Adnan Halilović 1

 

 

Od 176 učenika MŠ Buzet natjecanju je pristupilo 92 učenika, od toga 46 djevojčica i 46 dječaka.
Iz PŠ Vrh pristupila su 4 učenika, 2 djevojčice i 2 dječaka.

Rezultati sprinta na 30 m za 5. i 6. razred
Redni broj Djevojčice Redni broj Dječaci
Ime I prezime Bodovi Vrijeme Ime i prezime Bodovi Vrijeme
1. MARTINA ČERNEKA 6. raz. PŠ Vrh (nije u bodovanju) - 4.70
1. Emili Vivoda 10 4.88 1. Stefan Jakac 10 4.73
2. Matea Petohleb 9   2 Mateo Prelac 9  
3. Valentina Dujanić 8 3. Dominik Vivoda 8
4. Lorena Vuković 7 4. Matija Jakac 7
5. Korina Zugan 6 5. Ivan Bazina 6
6. Lucia Žigante 5 6. Petar Žigante 5
7. Alesia Nežić 4 7. Antonio Radić 4
8. Melisa Mešić 3 8. Nikola Cinić 3
9. Ramona Franović 2 9. Jure Černeha 2
10. Tina Vivoda 1 10. Luka Petković 1

 

Štafeta 4x400 m - sastavi ekipa

 

Redni broj

                                  5. a razred                                     
Djevojčice Dječaci   
1. Katrin Karlo
2. Martina S. Dado
3. Erika Jure
4. Melisa Ervin

 

 

Redni broj

                                             5. b razred                                     
Djevojčice Dječaci   
1. Borna Petar
2. Lea Ivan
3. Alesia Elian
4. Iva Stefan

 

 

Redni broj

                                             6.a  razred                                     
Djevojčice Dječaci   
1. Ramona Marko
2. Lorena Petar
3. Lucia Ž. Jan
4. Emili Matija

 

 

Redni broj

                                             6.b  razred                                     
Djevojčice Dječaci   
1. Korina Amel
2. Samanta Paulo
3. Elma Dominik
4. Valentina Luka

 

 

Redni broj

                                             7.b  razred                                     
Djevojčice Dječaci   
1. A-M Tin
2. Karen Adnan
3. Danijela Mateo F.
4. Nikol Elvis

 

 

Redni broj

                                             8.a  razred                                     
Djevojčice Dječaci   
1. Petra Stefano
2. Ivona Toni
3. Arijana Elvin
4. Veronika Marin

 

 

Redni broj

                                             8.b  razred                                     
Djevojčice Dječaci          Dječaci 2. ekipa  
1. Enia Luka               Erik U.            
2. Lucia Teo Igor
3. Ivana Eldin Frano
4. Sunčica Bojan Eric V.

 

Prikaz rada ŠSD u školskoj 2010./2011. godini

TEŽINA USPJEHA

 

Sudjelovanje u sportskim aktivnostima u kojima se uspjeh na natjecanju smatra važnijim od osobne dobrobiti mladih sportaša i u kojima se promiče stav da pobjeda opravdava sredstvo ozbiljno može štetiti samopouzdanju djece, ali i doprinijeti razvoju agresivnosti. Ako se mladu osobu učestalo pritišće da mora postići uspjeh u sportu, a ne ispuni očekivanja, ta još k tome doživi kritike onih najbližih - roditelja i trenera, to može narušiti njeno samopoštovanje i samopouzdanje. Smatram da su druženje i zadovoljstvo mladih u sportu ispred rezultata!

Na zapadu je bavljenje sportom u svim dobnim skupinama mladih svakodnevna pojava. Kod nas je svakodnevno sjedenje ispred dva ekrana (Fejs i igrice) pola dana. Mlada populacija u krevet liježe kasno u noć, dok roditelji snom pravednika misle da je sve OK ako im je dijete doma. Nažalost, sport mnogima ne znači puno ako na treninzima moraju samo raditi, a ne mogu komunicirati i razvijati odnose s vršnjacima. Uloga trenera je razvijati, njegovati i poticati zajedništvo i druženje, svojim ponašanjem motivirati za rad. Stav roditelja, lokalne zajednice, stručnjaka, koji progrmairaju slobodno vrijeme mladih je odlučujuća. Ako nema te svijesti, problem fejs generacija i njena djeca na vlastitoj će koži osjetiti sve posljedice načina virtualnog života u emocionalnom, duhovnom i fizičkom smislu.

Vođena takvim saznanjima osmišljen je i moj izvannastavni rad kroz ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO škole.

Biserka Juretić, voditeljica ŠSD OŠ "Vazmoslav Gržalja" Buzet

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2014.

Ukupno: 31871




preskoči na navigaciju