Tematski roditeljski sastanci

RODITELJSKI SASTANAK ZA RODITELJE OSMAŠA

U utorak, 27. svibnja 2014. godine, s početkom u 18 sati u prostorima matične škole u Buzetu održat će se roditeljski sastanak za roditelje učenika osmih razreda. Sastanku su pozvani prisustvovati svi roditelji osmaša iz Buzeta, Roča, Vrha i Livada.

Tema sastanka su upisi u srednje škole. Roditelje će s novostima vezanim za postupak upisa upoznati ravnateljica škole, gđa Mirjana Blažević, dok će Srednju školu Buzet predstaviti ravnateljica gđa Marija Pavletić i psihologinja Dubravka Ujčić Lukšić.

objavio: Zdravka Teklić   datum: 21. 5. 2014.

Za roditelje:

Najava roditeljskih sastanaka:

Za 8. razrede (8.a, 8.b, 8.c, 8.Roč i 8.Vrh) roditeljski sastanak na temu Profesionalno informiranje i usmjeravanje održat će se 1. lipnja 2023. godine (četvrtak) s početkom u 17:30 sati u blagovaonici matične škole.