Tematski roditeljski sastanci

OVISNOSTI

Tematski roditeljski sastanak za roditelje učenika sedmih i osmih razreda

U petak, 30.ožujka 2007. s početkom u 18.oo sati u matičnoj školi u Buzetu održat će se tematsko predavanje za roditelje učenika sedmih i osmih razreda matične i područnih škola. O ovisnostima će roditeljima govoriti Štefanija Prosenjak-Žumbar, voditeljica Odsjeka maloljetničke delikvencije Policijske uprave Istarske. Ujedno će komentirati rezultate ankete o pojavnosti ovisnosti  koju su među učenicima sedmih i osmih razreda provele stručne suradnice Zdravka Teklić, pedagog i Meri Višić, psiholog.

objavio: Meri Višić   datum: 21. 3. 2007.

Za roditelje:

Najava roditeljskih sastanaka:

Za 8. razrede (8.a, 8.b, 8.c, 8.Roč i 8.Vrh) roditeljski sastanak na temu Profesionalno informiranje i usmjeravanje održat će se 1. lipnja 2023. godine (četvrtak) s početkom u 17:30 sati u blagovaonici matične škole.