DOGAĐANJA U PODRUČNOJ ŠKOLI ROČ

Pješačenje "Pozdrav jeseni"

Danas, na petak 13. smo pješačenjem pozdravili jesen. Da budemo sigurniji kroz šumu su nas vodili lovci Lovačkog društva Roč koji su se na kraju pobrinuli da ne budemo gladni, osim grickalica i sokova, zamislite pripremili su nam i čevape. Mljac! Mljac!

Učenici svih razreda naše škole i učitelji okupili su se ispred škole u 8.15 sati. i krenuli pješačiti. Kroz šumu nas je vodio lovac koji nam je objašnjavao o životinjama i šumi. Zaustavili smo se na dva mjesta gdje smo marendali i odmorili se. Nakon određenog vremena stigli smo do lovačkog doma. Lovci su nas lijepo ugostili. Neki učenici su otišli na utakmicu, a drugi su ostali i igrali graničara i nogomet, a nakon toga pojeli smo čevape koje su nam lovci pripremili. Oko 12.30 sati krenuli smo natrag prema Roču gdje su nas čekali prijevozi pa smo otišli kućama.

tekst napisala: Barbara Medica, 7.r.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 13. 10. 2017.