DOGAĐANJA U PODRUČNOJ ŠKOLI ROČ

Terenska nastava za 5. razred "Rijeka"

U utorak, 20. 12. 2016. u 8,00 učenici 5. razreda MŠ Buzet, PŠ Vrh i PŠ Roč sa učiteljima: Lorenim Prodan, Živom Kutnjak, Kristinom Pavletić Prodan i Andreom Deklićem krenuli su prema Rijeci.

Posjetili su Hrvatsko narodno kazalište "Ivan pl. Zajc", Gradsko kazalište lutaka gdje su pogledali predstavu Charlesa Dickensa "Božićna bajka", svjetsku putujuću izložbu "Divovi Patagonije" i oduševili se velikim replikama dinosaura. Nakon toga, put ih je odveo na Trsatsku gradinu odakle im se pružao predivan pogled na grad. Fotografirali su se i u Marijanskom svetištu kod spomenika papi Ivanu Pavlu II. Kad je pala noć posjetili su Astronomski centar Rijeka, pogledali film i gledali zvijezde pomoću teleskopa. Umorni, ali i zadovoljni terenskom nastavom vratili su se kući u večernjim satima.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 29. 12. 2016.