U školskoj godini 2017./2018. sudjelovali smo u projektu "Zavičaj". Tijekom godine intervjuirali smo naše roditelje, bake i djedove o tome kako je bilo nekada i kako su oni proveli svoje djetinjstvo. Izradili smo i letke, a svoje radove prezentirali na izložbi, 16. travnja 2018. u 18,00 sati. Ovo je samo izbor naših radova, no ima ih još. Tako je nastao ovaj svojevrstan zbornik naših radova, posvećen našim dragim djedovima, bakama i roditeljima o životu nekada koji je bio jednostavniji, prirodniji, bilo je više druženja i zabave, smijeha i pomaganja, a manje mobitela i moderne tehnologije. Naučili smo kako skakati "lastik", igrati "školicu", što je "bazoka" i mnoge zanimljive stvari. U ovom zborniku sakupljeni su i neki pojedinačni radovi učenika 6.b i 5.a koji su upotpunili naš projekt.Bilo je poučno i zanimljivo.

Strip inspiriran lektirom Vladimir Nazor, "Veli Jože"

PJEŠAČENJE "POZDRAV JESENI" I UTAKMICA , 13.listopada 2017.

NA POČETKU NOVE ŠKOLSKE GODINE OBILJEŽILI SMO DAN HRVATSKOG OLIMPIJSKOG ODBORA

LEKTIRA U STRIPU

Leon Vučić, 6.a
Strip izradio Karlo Šverko (Tema: Kako je Potjeh tražio istinu)