Knjižnica je otvorena ponedjeljak,utorak, srijedu i četvrtak

od 8 do 14 sati, petak od 10 do 16 sati.

U školskoj knjižnici radi knjižničarka Mirjana Krbavčić.

Dragi učenici!

Pomoć u radu mogu vam pružiti i niže navedene web stranice.

E-lektire

Internetski portal na kojem se nalaze cjelovita lektirna djela koja možete čitati na računalu ili ispisati.

E-enciklopedija Leksikografskog zavoda "Miroslav Krleža"

Pretraživanjem enciklopedije možeš saznati podatke o povijesnim ličnostima i događajima, zemljama i slično.

E-enciklopedija Proleksisa

Wikipedia - slobodna

enciklopedija

E-enciklopedija čiji su autori ljudi iz cijelog svijeta - prijavom na stranicu bilo tko može postati jedan od autora.

E-rječnik - Hrvatski jezični portal

E-rječnik u kojem možeš saznati značenje neke riječi, njezina gramatička obilježja, primjere u kojima se koristi i sl.

Google

Najpoznatiji internetski pretraživač koji vas može dovesti do informacija koje vas zanimaju.

WolframAlpha

Internetski pretraživač kojem možete postaviti pitanje na koja će vam dati odgovor.