Poštovani roditelji!

Ukoliko imate bilo kakvih nedoumica o uspješnom roditeljstvu ili želite popraviti odnos s djetetom, želite pomoći djetetu da bude uspješniji u učenju , da stekne samopouzdanje, da bude zadovoljan ili poigrati se te slobodno vrijeme provesti na sasvim drugačiji način...

Potražite knjige u školskoj knjižnici i posudite ih preko svoje djece.

NAJNOVIJI  NASLOVI

Imaš li poteškoća s koncentracijom, pozornošću i mirnim ponašanjem? Pričaš u razredu i hodaš uokolo? Sanjariš li često? Gubiš zadatke? Zaostaješ za gradivom? Imaš problema s kontroliranjem svog ponašanja?
Možda imaš ADD ili ADHD. To su oznake koje odrasli koriste kako bi razumjeli i pomogli djeci s tim vrstama poremećaja. Ako ti je prepoznat ADD ili ADHD, ova knjiga je za tebe.
Pogledaj u knjigu i pronaći ćeš:
•što ADD i ADHD znače - i što ne znače
•savjete kako svaki dan možeš napredovati kod kuće, u školi,
i sa prijateljima
•kako se nositi sa snažnim osjećajima kao što su ljutnja, briga, i tuga
•popratne pojave lijekova koja uzimaju mnoga djeca s ADD-om ili ADHD-om
•jela i namirnice koje ti mogu pomoći da prevladaš ADD ili ADHD
•zabavne kvizove koji će ti pomoći zapamtiti što si učio
•i još puno više
Ova knjiga napisana je upravo za tebe. Možda ćeš poželjeti podijeliti je s roditeljima ili drugom odraslom osobom. Zajedno razgovarajte o sadržaju knjige te isprobaj neke od navedenih aktivnosti. U međuvremenu, znaj da nisi sam. Mnoga djeca imaju ADD ili ADHD. S malo napora, naučili su kako uspjeti. Možeš i ti!

Što su poteškoće u učenju?

Zašto neka djeca imaju poteškoća u učenju?

Zašto je djeci s poteškoćama u učenju teško učiti?

Zašto druga djeca ponekad zadirkuju djecu s poteškoćama u učenju?

Ako si ti dijete koje ima poteškoća u učenju, možda imaš mnogo ovakvih pitanja. Ova knjiga ima mnogo odgovora. Može ti pomoći bolje razumjeti poteškoće u učenju. Može ti također pomoći da sebe bolje razumiješ.