Svud putovi,
Zato dobro gledaj,
u zamku se ne daj.

Grigor Vitez

Ove godine Nacionalni kviz za poticanje čitanja prvi put se odvija on-line.

Nacionalni kviz za poticanje čitanja, u organizaciji Knjižnica grada Zagreba - Hrvatskog centra za dječju knjigu i Odjela za djecu i mladež Gradske knjižnice, provodi se u Hrvatskoj putem mreže narodnih i školskih knjižnica u Mjesecu hrvatske knjige 2011.

Ovogodišnji kviz VESELE ZAMKE u čast 100. obljetnice rođenja Grigora Viteza, provodi se on-line i upitnik kviza nalazi se na linku s Vaše DESNE strane.

Pažljivo pročitaj pitanja, potraži knjige u knjižnici i zatraži pomoć knjižničarke.

Pazi,  kviz možeš riješiti i poslati samo jedanput, ne zaboravi upisati osobne podatke i podatke škole! Rok je do 25. listopada 2011.

U četvrtak, 10.11.2011. u 12:00 sati održat će se izvlačenje i dodjela nagrada pobjednicima iz svih knjižnica koje su sudjelovale u kvizu.

UKLJUČI SE I TI, ŽELIMO TI MNOGO SREĆE!!!