ŠTO IMA NOVO?

MJESEC HRVATSKE KNJIGE 15. 10. do 15. 11. 2013.

Početak Mjeseca hrvatske knjige, u školskoj knjižnici, obilježen književnim susretom.

Naš gost, književnik,  Hrvoje Kovačević u suradnji sa Školskom knjigom družio se s učenicima od 2. do 8. razreda.

Najviše interesa kod učenika izazvale su knjige čiji  naslovi počinju rječju TAJNA ... a ovaj ih  je  književnik do sada napisao čak 12.

Čekamo  početak književnog susreta!

Knjižničarka upućuje riječi dobrodošlice i ukratko predstavlja književnika Hrvoja Kovačevića.

Prepuštamo riječ našem gostu i očekujemo što više pojedinosti o svim"Tajnama "o kojima je pisao.

Nakon mnogo postavljenih pitanja  saznali smo mnogo pojedinosti o stvaralačkom radu književnika, o uspjesima i početnim neuspjesima, o tome gdje nalazi inspiraciju, koliko traje pisanje jednog romana kao i da se na popisu lektire nalaze  ovi njegovi naslovi : General Kiro Miš, Tajna Ribljeg oka, Tajna mačje šape, Tajna Tužnog psa, Tajna graditelja straha, Tajna zlatnog zuba.

Predstavljena su nova izdanja njegovih knjiga čiji je izdavač Školska knjiga.

Ugodno druženje je trajalo sat vremena. Nakon toga  književnik se zainteresiranim učenicima potpisao u knjige.

U našoj knjižnici možete posuditi ove naslove

Želim Vam ugodno čitanje!

Vaša knjižničarka

objavio: Mirjana Krbavčić   datum: 17. 10. 2013.