Zdrav za 5

U petak, 22. travnja 2016. godine Policijska uprava Istarske županije provodila je kampanju "Zdrav za 5" - prevencija ovisnosti.

Postavili su punkt u dvorištu naše škole. Učenici su dobili informacije o ovisnostima i kako ih prevenirati, pokazali su im letke, a mogli su i isprobati "pijane naočale" koje su i najviše oduševile naše učenike.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 23. 4. 2016.

EKO ŠKOLA

U proljeće 2005. godine počele su pripreme za uključivanje naše škole u međunarodni program eko škola. Nakon što je odradila predviđene korake, eko status  je škola dobila sljedeće godine (2006.).

Svečano podizanje Zelene zastave održano u sklopu proslave Dana škole, 29. svibnja 2006. godine. Zastavu je podigla kuma eko škole Ervina Kisiček, ravnateljica KP "Park" u Buzetu.

Koordinatorica eko škole i voditeljica aktivnosti vezanih uz djelatnosti eko škole od 2005. do 2008. godine je bila učiteljica prirode i biologije Dolores Černeka. Od 2008. godine tu dužnost je preuzela učiteljica fizike i kemije Gabriela Isakagić, prof. Od 2010. godine eko koordinatorica je prof. hrvatskog jezika i književnosti - povijesti Kristina Pavletić Prodan. Od 2016. godine eko koordinatorica je učiteljica engleskog jezika, Slađana Katarinčić.

Eko koordinator organizira i provodi aktivnosti u sklopu eko škole.