Županijska natjecanja 2018.

Nakon održanih školskih natjecanja, Županijska Povjerenstva pojedinih predmeta pozivaju učenike na Županijska natjecanja.

1. U petak, 9. veljače 2018. u OŠ Marije i Line u Umagu održano je županijsko natjecanje iz informatike.

U kategoriji učenika 5. razreda naš učenik Aron Vivoda,  otvario je 1. mjesto. Mentorica Mateja Činko. Čestitke!

2. U srijedu, 28. veljače 2018. u OŠ G. Martinuzzi u Puli održano je županijsko natjecanje iz matematike.

U kategoriji učenika 4. razreda Leon Grbac ostvario je 2. mjesto (mentorica Željka Marinković), a Antonio Radović 9. mjesto (mentorica Karmen Kevereski Niković).

U kategoriji učenika 5. razreda Aron  Vivoda ostvario je 10. mjesto, a Leo Vivoda 14. mjesto  (mentorica Martina Brojan).

U kategoriji učenika 7. razreda Erika Vivoda ostvarila je 4. mjesto (mentorica Martina Brojan).

U kategoriji učenika 8.razreda Lara Fabris (PŠ Roč) ostvarila je 5. mjesto (mentorica Leana Dobša).

Čestitke svim matematičarima!

3. U četvrtak, 1. ožujka 2018. u OŠ Jurja Dobrile u Rovinju održano je županijsko natjecanje iz geografije.

U kategoriji učenika 7. razreda  Ivan Črnac ostvario je 5. mjesto,a  Eric Flego 6. mjesto (mentorica Tina Knapić).

U kategoriji učenika 8. razreda Lorenzo Radović(Pš Roč) ostvario je 4. mjesto. Mentorica Tina Knapić. Čestitke!

4. U petak, 2. ožujka 2018. u OŠ Veruda u Puli održano je županijsko natjecanje iz tehničke kulture.

U kategoriji učenika 5. razreda Arian Jerman ostvario je 2. mjesto (mentor Nedžad Isakagić). Čestitke!