preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
ŠKOLSKA NATJECANJA 2015.

 

U četvrtak, 29. siječnja 2015. u 10 sati održano je školsko natjecanje iz matematike.

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Kategorija natjecanja:  5. razred

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljice Gordana Božić, Ljiljana Kajin, Ljubica Perić i Martina Brojan.

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA  ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
      1.  Lorenzo RAdović 31/50     PŠ Roč  Ljubica Perić

 

Kategorija natjecanja:  6. razred

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljice Gordana Božić, Ljiljana Kajin, Ljubica Perić i Martina Brojan

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Jan Grbac 24/50 MŠ Buzet Ljiljana Kajin
2.  Dominik Krušvar 22/50 MŠ Buzet Ljiljana Kajin
3.  Alison Ivančić 3/50 PŠ Livade Martina Brojan

 

Kategorija natjecanja:  8. razred

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljice Gordana Božić, Ljiljana Kajin, Ljubica Perić i Martina Brojan.

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Jure Černeha 27/50 MŠ Buzet Gordana Božić
2.  Tibor Totman 26/50 MŠ Buzet Gordana Božić
3.  Petra Šorgo 2/50 PŠ Livade Martina Brojan
4.  Denis Matijašić 1/50 PŠe Livad Martina Brojan

 

U četvrtak, 22. siječnja 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika.

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Kategorija natjecanja:  8. razred

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljice Mihaela Krančić, Slađana Katarinčić i Katija Tefik-Baćac.

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Anamarija Guzijan 55/60 MŠ Buzet Nataša Medica
2.  Jure černeha 41/60 MŠ Buzet Nataša Medica

 

U utorak, 10. veljače 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz tehničke kulture.

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Kategorija natjecanja: 6. razred

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učitelji Gabriela Isakagić i Dario Kukuljan.

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Dominik Krušvar 82/100 MŠ Buzet Nedžad Isakagić
2. Sara Iva Merlić 71/100 MŠ Buzet Nedžad Isakagić
3..  Ela Vivoda 57/100 MŠ Buzet Nedžad Isakagić

 

U srijedu, 21. siječnja 2015. sastalo se povjerenstvo za LIDRANO  u sastavu ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljice Nataša Vivoda i Lorena Prodan.  Za županijski susret LIDRANO predložena je učenica EMMA MAJER s mentoricom Irenom Katarinčić.literarni rad Žvejarin.

.

 

U petak, 23. siječnja 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz vjeronauka.

Rezultati natjecanja su sjedeći:

Povjerenstvo su činili ravnateljica Mirjana Blaževići i učiteljice Jasmina Ladika i Irena Pucer.

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA RAZRED ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Leo Muzica 68/100 7. PŠ Vrh Ksenija Šćulac
2.  Lucia Fabijančić 66/100 7. PŠ Vrh Ksenija Šćulac
3.  Manuel Marušić 56/100 5. PŠ Vrh Ksenija Šćulac
4.  Mikele Paladin 48/100 8. PŠ Vrh Ksenija Šćulac

 

U četvrtak, 5. veljače 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz povijesti.

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Povjerenstvo su činili ravnateljica Mirjana Blažević, učiteljica Kristina Pavletić Prodan i psihologinja Meri Višić.

Kategorija natjecanja: 7. razred

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Leo Muzica 25/50 PŠ Vrh Enđi Beučić

 

 

U srijedu, 4. veljače 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika.

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljice Alida Škrinjar i Lorena Prodan.

Kategorija natjecanja: 8. razred

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1. Anamarija Guzijan 72/80 MŠ Buzet Nataša Vivoda
2.  Jure Černeha 39/80 MŠ Buzet Nataša Vivoda

 

 

U utorak, 27. siječnja 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz geografije.

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Povjerenstvo su činili ravnateljica Mirjana Blažević i učitelji Andrea Deklić i Sabina Brojan Marušić.

Kategorija natjecanja: 5. razred

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Lorenzo Radović 55/70 PŠ Roč Tina Knapić
2.  Vanesa Jakac 48/70 MŠ Buzet Tina Knapić
3.  Valnea Muzica 47/70 PŠ Roč Tina Knapić

 

Kategorija natjecanja: 6. razred

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Petra Flego 40/70 MŠ Buzet Tina Knapić
2.  Jana Marinac 30/70 MŠ Buzet Tina Knapić
3.  Matea Benčić 18/70 MŠ Buzet Tina Knapić

 

Kategorija natjecanja: 7. razred

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Ernest Nežić 56/70 MŠ Buzet Tina Knapić
2.  Carla Radović 44/70 PŠ Roč Tina Knapić
3.  Jazz Richard Greblo 40/70 PŠ Roč Tina Knapić

 

U petak, 30. siječnja 2015. izvršen je odabir radova za županijsko natjecanje iz u  iz likovne kulture.

 

Povjerenstvo su činile ravnateljica Mirjana Blažević i učiteljica Živa Kutnjak.

Predloženi su sljedeći učenici:

  IME I PREZIME UČENIKA RAZRED ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Anamarija Buršić 5. PŠ Roč Živa Kutnjak
2.  Lara Fabris 5. PŠ Roč Živa Kutnjak
3.  Valnea Muzica 5.. PŠ Roč Živa Kutnjak
4.  Heidi Grabar 7. PŠ Roč Živa Kutnjak
5. Carla Radović 7. PŠ Roč Živa Kutnjak
6. Kristina Staraj 7. PŠ Roč Živa Kutnjak
7. Ana Kajin 8. PŠ Vrh Živa Kutnjak
8. Sara Majcan 8. PŠ Vrh Živa Kutnjak
9. Laura Petohlep 8. PŠ Vrh Živa Kutnjak

 

:

 

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju




preskoči na navigaciju