KREATIVNA RADIONICA SUDJELOVALA NA SAJMU CVIJEĆA

Polaznice kreativne radionice i ove su godine sa svojim radovima sudjelovale na sajmu cvijeća koji se održao u subotu, 19. travnja 2014. "Samanj od rož" prilika je da i izvan škole pokažemo što smo tijekom školske godine marljivo izrađivale. Tu su svile s motivima grada Buzeta i cvijeća, cvjetići na stalku, razne proljetne zaljevače ukrašene cvijećem i leptirima, origami žabe hopsice, cvijeće i grožđe izrađeno u quilling tehnici tj. papirnatoj filigrani, vrećice u obliku anđela s lavandom, starinske tavelice, crijepovi s glagoljskim slovom i oni ukrašeni salvetnom tehnikom te elegantan nakit od aluminijske žice.