OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA 2011.

I ove je godine pod motom "Ljubav djeci prije svega - odrasli čujte i naše mišljenje" Društvo Naša djeca Buzet u suradnji s OŠ "Vazmoslav Gržalja" Buzet, DV "Grdelin" Buzet, Pučkim učilištem "Augustin Vivoda" Buzet, Biciklističkim klubom Buzet, Planinarskim društvom Buzet i Gradom Buzetom tijekom dječjeg tjedna organiziralo pregršt zabavnih sadržaja namijenjenih djeci, a poneke i njihovim roditeljima.

Ovogodišnje obilježavanje započelo je još u subotu, 1. listopada 2011.g., kada je Planinarsko društvo Buzet organizralo OBITELJSKO PJEŠAČENJE djece i roditelja uz rijeku Mirnu do Minjere.

U ponedjeljak, 3. listopada, učenici matične škole u Buzetu u jutarnjim satima su raznim bojama ukrašavali površine oko školske zgrade crtajući po asfaltu i oslikavajući okoliš škole. Navečer je za sve učenike od 1. do 8. razreda predviđena disco matineja u Clubu 190 gdje se očekuje i nastup školskog benda.

U utorak, 4. listopada 2011.g. uz prigodan program pjevača Udruge Mali veliki mikrofon otvara se izložba sudionika 18. saziva Male glagoljske akademije "Juri Žakan" u njihovom prostoru u Roču. Svi ste dobrodošli!

U srijedu, 5. listopada 2011.g. tijekom jutra, učenici područnih škola u Vrhu i Roču te matične škole u Buzetu sastat će se s gradonačelnikom grada Buzeta.

U četvrtak, 6. listopada 2011.g., u Narodnom domu u Buzetu u 9 sati za djecu iz vrtića i učenike PŠ, a u 10.30 za učenike nižih razreda matične škole Teatar OZ će izvesti glazbenu predstavu "Mrav, mrav, mrav i cvrčak".

U subotu, 8. listopada 2011.g., Biciklistički klub Buzet organizira BICIKLIJADU za vrtićki uzrast i učenike od 1. do 8. razreda.

Obilježavanje Tjedna se odvija  u vrtiću i svim školama u jutarnjim satima kroz različite  aktivnosti:

-          izradom tematskih plakata

-          sportskim igrama

-          glazbenim radionicama

-          jesenskim šetnjama

-          filmskim projekcijama

-          zajedničkim izletima roditelja i djece

-          literarnim i likovnim radovima

U četvrtak, UU sdfasfasU čU četvrtak, UU četvrtak, 6. listopada 2011.g. u Narodnom domu u 9 sati za djecu iz vrtića i učenike područnih škola, a u 10.30 za učenike nižih razreda matične škole Teatar OZ će izvesti glazbenu predstavu "Mrav, mrav, mrav i cvrčak". u U četvrtak, 6. listopada 2011.g. u Narodnom domu u 9 sati za djecu iz vrtića i učenike područnih škola, a u 10.30 za učenike nižih razreda matične škole Teatar OZ će izvesti glazbenu predstavu "Mrav, mrav, mrav i cvrčak". U četvrtak, 6. listopada 2011.g. u Narodnom domu u 9 sati za djecu iz vrtića i učenike područnih škola, a u 10.30 za učenike nižih razreda matične škole Teatar OZ će izvesti glazbenu predstavu "Mrav, mrav, mrav i cvrčak". U su

U POSLIJEPODNEVNIM SATIMA

DND Buzet u poslijepodnevnim satima tijekom Dječjeg tjedna organizira sljedeće radionice:

1. PO-RUČKICE - kretivne poruke za ručkice - radionica namijenjena učenicima od 1. do 4. razreda; voditeljice Antonia Flego i Ida Lenac