ONLINE NASTAVA - 5.A, 5.B, 6.B (MŠ Buzet) i niži razredi PŠ Roč

Poštovani roditelji i učenici!

Zbog kontakta s učiteljicom koja je pozitivna na koronavirus učenicima 6.b određena je mjera samoizolacije koja počinje od zadnjega dana kontakta s učiteljicom i završava 26.11. u 23:59 te se učenici vraćaju na nastavu, u školu, u petak 27.11.

Zbog kontakta s učiteljicom koja je pozitivna na koronavirus učenicima 5.a i 5.b razreda određena je mjera samoizolacije koja počinje od zadnjega dana kontakta s učiteljicom i završava 27.11. u 23:59 te se učenici vraćaju na nastavu, u školu, u ponedjeljak 30.11.

Microsoft Teams Review | PCMag

Zbog pozitivnog učenika u kombiniranom razrednom odjelu (3. i 4. razred PŠ Roč ) određena je mjera samoizolacije do 29.11. u 23:59, a učenici se vraćaju na nastavu, u školu, u ponedjeljak 30.11.

Zbog bliskog kontakta učiteljice kombiniranog razrednog odjela (1. i 2. razred PŠ Roč) nastava se odvija online no učenicima nije određena mjera samoizolacije.

Ukoliko učenici razviju neke simptome potrebno se javiti obiteljskom liječniku.

Ostanimo odgovorni!

objavio: Administrator   datum: 22. 11. 2020.