Sufinanciranje troškova školske prehrane za djecu

Poštovani roditelji,

Ovim Vas putem obavještavamo kako će se ove godine provoditi projekt Sufinanciranje troškova školske prehrane za djecu.

Rok za dostavu dokumentacije je srijeda 26.02.2020. godine do kraja dana.

Sufinancirat će se troškovi školske prehrane za oba polugodišta šk. god. 2019./2020. za svu djecu u potrebi čiji roditelji/skrbnici dokažu ispunjavanje propisanih uvjeta.

Dokumentacija kojom dokazujete ispunjavanje potrebnih uvjeta i koju morate dostaviti:

1. potvrda o pohađanju pojedine osnovne škole, potpisana i ovjerena od strane odgovorne osobe (ravnatelj osnovne škole), koja uključuje sve osnovne osobne podatke o djetetu (Obrazac 1 - kojeg popunjava Tajništvo)
  2. potvrde nadležne Porezne uprave o visini dohotka i primitaka za sve članove kućanstva za razdoblje 1. 1. 2019. do 31. 12. 2019.  – mjesečni prihod kućanstva u kojem živi dijete ne smije iznositi više od 2.000,00 kn (dvije tisuće kuna i nula lipa) po članu zajedničkog kućanstva za razdoblje od 1. 1. 2019. do 31. 12. 2019. – molimo da u Školi provedete kontrolu temeljem prikupljenih Potvrda porezne uprave i prijavite samo onu djecu koja zadovoljavaju ovaj uvjet.
  3. izjava koju potpisuje roditelj/skrbnik (Obrazac 2 - na kraju obavijesti)
  4. dijete je iz obitelji koja je korisnik prava na doplatak za djecu – NOVI UVJET – vidljivo iz potvrde nadležne Porezne uprave

Rok za dostavu dokumentacije je srijeda 26.02.2020. godine do kraja dana.

OBRAZAC 2

objavio: Administrator   datum: 21. 2. 2020.