Božićni sajam u gradu

U našem gradu je 5. prosinca 2016. održan Božićni sajam  na kojem su sudjelovali učenici posebnog razrednog odjela s učiteljicom Emilianom Blažević Černeka, učenici polaznici Kreativne radionice naše škole s učiteljicom Snježanom Lovrinić te učenici 3. a razreda s učiteljicom Željkom Marinković.

Bilo je tu prekrasnih božićnih ukrasa, čestitki i ostalih prigodnih radova koje su imali prilike vidjeti, kupiti i uživati u njima  naši sugrađani.

Važno je istaći da su na sajmu  sudjelovali i učenici 4. a i 4. b razreda sa svojim učiteljicama Sanjom Krulčić i Jasnom Mik koji su kroz projekt „Škole za Afriku“ prodavali prigodne božićne keksiće te sav prihod uplatili na UNICEF-ov račun za spomenuti projekt.

objavio: Željka Marinković   datum: 7. 12. 2016.