Svečani prijem prvašića

U ponedjeljak, 5. rujna 2016. godine, 65 prvašića na buzetskom području je po prvi puta sjelo u školske klupe.

Za prvašiće u matičnoj školi u Buzetu u 18 sati priređen je svečani prijem uz prigodni program koji su pripremili učenice petog razreda i Mali zbor.

Nakon što je ravnateljica Jadranka Bartolić Muzica novim učenicima zaželjela dobrodošlicu te pročitala pismo koje su napisale tete iz vrtića, učiteljice Sandra Grabar, Sandra Bartolić Vugrinec i Sabina Brojan Marušić prozvale su prvašiće i povele ih u svoje učionice. Uslijedilo je kratko upoznavanje. U međuvremenu su učiteljice Antonia Rončević i Ida Dolgoš kratko razgovarala s roditeljima djece koja će pohađati produženi boravak.

Prvi dan u Roču i Vrhu  prvašići su proveli u školskim klupama radno. U svim područnim školama OŠ „Vazmoslav Gržalja“ učenici prvih razreda su dio kombiniranih odjela i nastava je započela odmah.

objavio: Željka Marinković   datum: 8. 9. 2016.